no-img
فایل سا

PDF کتاب دوازدهمین سیاره اثر : زکریا سیچین


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
PDF کتاب دوازدهمین سیاره اثر : زکریا سیچین
امتیاز 4.00 ( 12 رای )
pdf
12مگابایت
404 صفحه کامل رنگی
زبان کتاب:فارسی
متن کامل بدون سانسور
اثر : زکریا سیچین
نسخه کامل وباکیفیت
۱۸,۰۰۰ تومان
۱۸,۰۰۰ تومان – خرید

PDF کتاب دوازدهمین سیاره اثر : زکریا سیچین


فهرست کتاب:

فصل اول : سرآغاز بی پایان
فصل دوم : تمدن غیر منتظره
فصل سوم : خدایان گرزمان و زمین
فصل چهارم : سومر – سرزمین خدایان
فصل پنجم : نفیلیم :قومی از موشکهای آتشین
فصل ششم : دوازدهمین سیاره
فصل هفتم : حماسه خلقت
فصل هشتم : پادشاهی ملکوت
فصل نهم : فرود بر سیاره زمین
فصل دهم : شهرهای خدایان

فصل یازدهم: شورش آنانوکی

فصل ذوازدهم: آفرینش انسان

فصل سیزدهم: فرجام بشریت

فصل چهاردهم: وقتی خدایان از زمین رفتند

فصل پانزدهم: پادشاهی بر زمین

پیشگفتار
پیدایش

وقتی که فضانوردان ما روی ماه فرود می‌آیند و سفینه‌های بدون سرنشین ما سیارات دیگر را جستجو می‌کنند باور به اینکه تمدنی از دیگر سیاره‌ای بسیار پیشرفته‌تر از ما توانسته باشد فضانوردانش را روی سیاره زمین ، زمانی در گذشته فرود آورده باشد چندان هم غیرممکن نیست . در واقع برخی از نویسندگان مشهور بر این عقیده‌اند که آثار باستانی چون اهرام و پیکره‌های سنگی غول‌آسا می‌بایست توسط بازدیدکنندگان پیشرفته‌ای از سیاره‌ای دیگر ساخته‌شده باشند . اگر چه که این نظریه جالب‌توجه بوی تازگی می‌دهد اما در واقع مردم دوران باستان هم خود بر این باور بوده اند که باشندگان برتری ” از آسمان‌ها ” – خدایان باستانی – به زمین آمده‌اند . آنچه که نویسنده مشهور ( منظور ایشان اریک فون دنیکن است . م ) نتوانسته‌اند در این خصوص تدارک ببیند
” پاسخ‌هاست ” . اگر در واقع چنین باشندگانی به زمین آمده باشند چه وقت آمده‌اند و چگونه آمده‌اند و از کجا آمده‌اند و طی اقامتشان بر زمین چه کاری انجام داده‌اند ؟
هدف فراهم کردن پاسخ‌هایی برای این سؤالات است . عهد عتیق را به عنوان گرانی گاه انتخاب کرده‌ایم و چون شواهدی جز متون ، طراحی‌ها و آثار باستانی باقی‌مانده از مردم باستانی خاور نزدیک در اختیار نداریم بر این نظر شدیم که پا را از طرح سؤالات جالب فراتر گذاشته و نظریات تحریک‌کننده‌ای مطرح نماییم .
قصد ما اثبات این قضیه است که زمین در گذشته توسط فضانوردانی از سیاره‌ای دیگر مورد بازدید قرارگرفته . ما می‌بایست هویت این سیاره‌ای که فضانوردان از آن آمده‌اند را کشف کنیم . می‌خواهیم کیهان‌شناسی باستانی پیچیده‌ای را کشف رمز کنیم که بهتر از دانش‌های کنونی ما چگونگی شکل‌گیری زمین و دیگر اجزاء منظومه شمسی را تشریح کرده . می‌خواهیم گزارش‌های باستانی از یک برخورد سماوی را موشکافی کنیم که در نتیجه آن یک سیاره مداخله جو در مدار خورشید گرفتارشده و نشان دهیم که همه مذاهب باستانی بر مبنای آگاهی از این عضو دوازدهم منظومه شمسی و تکریم آن شکل‌گرفته‌اند .
می‌خواهیم ثابت کنیم که این سیاره دوازدهم میهن بازدیدکنندگان باستانی از زمین بوده .
ما متون و نقشه‌های سماوی را ارائه خواهیم نمود که با جزئیات مربوط به پروازهای فضایی به زمین سروکار دارند و می‌خواهیم چه وقتی و چرایی آمدن آن‌ها به زمین را ارائه نماییم . می‌خواهیم توصیفشان کنیم ونشان دهیم که آن‌ها چگونه می‌اندیشیدند ، لباس می‌پوشیدند و غذا می‌خوردند و نظر اجمالی بی افکنیم متعاقب فعالیت‌هایشان بر زمین به صنایع و سلاح‌هایشان و نیز عشق بازی‌ها و حسادت‌ها و پیروزی‌ها و کشاکش‌هایشان . می‌بایست راز
” جاودانگی‌شان ” را رمزگشایی کنیم و وقایع مهیجی را که منجر به ” خلقت ” انسان شد دنبال نماییم و نشان دهیم که با چه روش‌های پیشرفته‌ای این کار انجام‌شده . می‌بایست رابطه پیچیده بین انسان و خدایان را دنبال کرده و پرتوی بر معنای حقیقی وقایعی که در گذشته با حکایت باغ عدن ، برج بابل ، طوفان و ظهور تمدن و سه انشعاب بشریت برایما ن رخ داده بی افکنیم .
می‌بایست نشان دهیم که چگونه بشر – که خالقان بیولوژیکی و مادی‌اش بشریت را به او عطا کرده‌اند – در نهایت خدایانش را غایب از زمین دیده .
در این کتاب نشان خواهیم داد که بشریت تنها نیست و نسل‌های آینده باز هم برخورد دیگری با حاملان پادشاهی ملکوت خواهند داشت .موضوعات :
تاریخ , علوم غریبه

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع