no-img
فایل سا

PDFکتاب«قدرت» نوشته راندا برن (متن کامل)


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
PDFکتاب«قدرت» نوشته راندا برن (متن کامل)
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
pdf
۱۵/دی/ ۱۳۹۸
15 مگابایت
244 صفحه تمام رنگی
زبان کتاب: فارسی
نویسنده :راندا برن
متن کامل و بدون سانسور
۸,۰۰۰ تومان
۸,۰۰۰ تومان – خرید

PDFکتاب«قدرت» نوشته راندا برن (متن کامل)


زمانی که راز پخش شد، به سرعت در سرتاسر دنیا از فردی به فرد دیگر منتقل شد. امروزه میلیون‌ها نفر در کشورها زندگی خود را با روش‌های اعجاب‌انگیز این دانش، دگرگون کرده‌اند.

هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید “قدرت” حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.

راز؛ قانون جذب قدرتمندترین نیرویی که بر زندگی ما حاکم است را آشکار کرد و قدرت عصارۀ تمام چیزهایی است که از زمان انتشار راز در سال ۲۰۰۶ آموخته‌ام. قدرتی که قرار است با مطالعه این کتاب با آن آشنا شوید، چیزی است که می‌تواند ارتباطات، وضعیت مالی، تندرستی، شادی، حرفه و تمام زندگی شما را دگرگون سازد.

مطالعۀ کتاب راز برای مطالعۀ این کتاب و تغییر روند زندگی ضروری نیست زیرا هر آنچه که برای این تغییر به آن نیازمندید، در این کتاب گنجانده شده است. اگر کتاب راز را مطالعه کرده‌اید، این کتاب ژرفای بیشتری به دانسته‌های کنونی شما خواهد بخشید.

چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. چیزهای زیادی نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
قدرت چیست؟
قدرت احساسات
شرایط احساس
قدرت و خلقت
احساس، خلقت است
زندگی، شما را تعقیب میکند
کلیدهای قدرت
قدرت و پول
قدرت و ارتباطات
قدرت و تندرستی
قدرت و شما
قدرت و زندگی

کتاب « قدرت» توسط «راندا برن»؛ نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی نوشته شده است. نویسنده در این کتاب قصد دارد تا به شما راه‌های رسیدن به یک زندگی بی‌نظیر را یاد دهد، با شنیدن این کتاب به رازهایی در مورد خود، زندگی‌تان و جهان پیرامون پی خواهید برد؛ رازهایی که به طرز خارق‌العاده‌ای زندگی شما را دگرگون خواهند ساخت.
پس از چاپ و انتشار کتاب قدرت راز، بسیاری از افراد دریافتند که منشا بسیاری از مشکلات و دردهای زندگی‌شان را می‌بایست در درون خود جست‌وجو نمایند. این کتاب به سرعت از فردی به فردی دیگر منتقل شد؛ به طوریکه می‌توان آن را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها معرفی نمود.
نویسنده در معرفی کتاب خود این‌گونه می‌گوید: کتاب راز قدرت، قدرتمندترین نیروی موجود در عالم هستی را برای ما نمایان ساخت، با خواندن این کتاب با قدرتی که قرار است در آینده‌ای نه چندان دور جنبه‌های مختلف زندگی شما اعم از تندرستی، شادی، وضعیت مالی و … را متحول سازد، آشنا می‌شوید.

خلاصه کتاب  قدرت:

در این بخش از مقاله قصد داریم تا جملات ارزشمند موجود در کتاب را به اختصار بیان کنیم تا با خلاصه مطالب موجود در کتاب آشنا شوید:

 •  قانون جذب راز بزرگ زندگی است.

 • قانون جذب یک قانون طبیعی است و مثل جاذبه بی‌طرف است.

 •  احساس عشق بالاترین فرکانسی است که می‌تواند منتشر کنی. هرچه بیشتر احساس عشق کنی و عشق بیشتری را منتشر کنی، قدرت بیشتر به دست می‌آوری.

 •  برای کم کردن وزن، روی «کم کردن وزن» تمرکز نکن. به جای آن روی وزن ایده آلت تمرکز کن. «داشتن وزن ایده آل» را با تمام وجود احساس کن. آن وقت است که وزن ایده آلت را به سوی خودت جذب خواهی کرد.

 •  دنیا برای عملی کردن خواسته تو به زمان نیاز ندارد. برای دنیا آشکار کردن یک‌میلیون دلار همان قدر آسان است که آشکار کردن یک دلار.

 •  خودت را از دست سختی‌ها و مشکلات گذشته، ناهنجاری‌های فرهنگی و باورهای نادرست اجتماعی رها کن. تو تنها کسی هستی که می‌توانی آن زندگی را که شایسته‌اش هستی به وجود بیاوری.

 •  برای جذب پول به ثروت فکر کن. اگر همه حواست متوجه کمبود پول باشد، غیرممکن است بتوانی پول بیشتری را جذب زندگی‌ات کنی.

 •  باورهایی که در مورد پیری و فرسودگی و بیماری‌های مختلف می‌زنند گوش نکن. حرف‌های منفی برایت هیچ سودی ندارند.

 •  دنیا از فکر تشکیل شده است. ما نه تنها خالق سرنوشت خود بلکه آفریننده سرنوشت جهان هستیم.

 •  هرچه از نیروی درونی‌ات بیشتر استفاده کنی، نیروی بیشتری در درونت کشف خواهی کرد.

 •  ما در میانه یک عصر پرشکوه هستیم. به محض اینکه از بند افکار محدودکننده خلاص شویم،‌ عظمت واقعی بشر را در هر زمینه‌ای از خلقت خواهیم دید.

 •  حالا که دانش راز را فرا گرفتی، بستگی به خودت دارد که چطور از آن استفاده کنی. هر چیزی و کاری که انتخاب کنی حق با توست. همه قدرت متعلق به توست.

کتاب راز قدرت شامل ده فصل مجزا به شرح زیر است:

 •  قدرت چیست؟

 •  قدرت احساسات

 •  فرکانس احساسات

 •  قدرت و خلق

 •  احساس یعنی خلق

 •  زندگی تو را دنبال می‌کند

 •  کلید دستیابی به قدرت

 •  قدرت و پول

 •  قدرت و روابط

 •  قدرت و زندگی

بخش اول کتاب راز قدرت این‌گونه آغاز می‌گردد:

نمی‌توانم بگویم قدرت چیست، تنها چیزی که می‌دانم این است که وجود دارد. (الکساندر گراهام بل)
زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع چیز تشکیل شده است: چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش از زندگی‌تان، سلامت، ثروت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا منفی است یا مثبت. یا خیلی پول دارید یا پول کمی دارید. یا از سلامت کامل برخوردارید یا نیستید. روابط شما یا سرشار از شادی است یا پر از مشکلات. شغلتان یا هیجان‌انگیز و موفقیت‌آمیز است یا ناموفق و ناراضی کننده. یا خوشبخت هستید یا احساس خوبی ندارید. سال‌ها، دوران و روزهای خوب یا بد دارید.
اگر چیزهای منفی بیشتری داشته باشید، پس مشکل بزرگی وجود دارد که شما هم آن را می‌دانید. دیگران را می‌بینید که خوشحال و راضی هستند، شما هم لیاقت این خوشبختی را دارید. حق با شماست، شما شایسته یک زندگی سرشار از اتفاقات خوب هستید.
بیشتر افرادی که زندگی خوبی دارند، دقیقا نمی‌دانند چه کاری انجام داده‌اند تا به این سطح از خوشبختی رسیده‌اند؛ اما به ‌هر حال کاری را انجام داده‌اند. آن‌ها قدرتی را به کار گرفته‌اند که علت رسیدن به اتفاقات خوب زندگی‌شان بوده است.

درباره راندا برن:

راندا برن؛ نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی در سال ۱۹۴۵ متولد شد. این نویسنده به دلیل نگارش مجموعه کتاب‌های راز در سرتاسر جهان شناخته شده است. قابل ذکر است که راندا برن در سال ۲۰۰۷ به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار در دنیا از سوی مجله تایمز انتخاب شده است. کتاب منتشر شده توسط او تحت عنوان راز در سال ۲۰۰۷ با بیش از ۱۹ میلیون نسخه به چاپ رسید و به ۴۰ زبان زنده دنیا ترجمه شد.
نکته قابل‌توجه در مورد این شخصیت این است که راندا برن خود نیز پس از شکست‌های پیاپی در زمینه اقتصاد، نهایتا با ایده راز توانست به موفقیت مورد انتظار خود دست یابد. او معتقد است که هر فردی می‌توان با قدرت تفکر خود به تمام خواسته‌های خود و حتی فراتر از آن دست یابد. هر فردی با آگاهی از قدرت خود قادر است هر آنچه را که از عالم هستی می‌خواهد به سرعت به دست آورد، به عبارتی افراد با بهره‌گیری از قدرت ذهن خود انرژی کائنات را در مسیر آرزوها و خواسته‌های خود همراه ساخته و از طریق آن آرزوهای خود را برآورده می‌سازند.
از جمله دیگر آثار این نویسنده می‌توان به راز هستی، قانون جذب، آموزه‌های روزانه راز، معجزه سپاس گذاری، قدرت، راز، راز شکر گذاری، معجزه، قهرمان، قدرت عشق، چگونه راز زندگی‌ام را متحول ساخت، جادو و… اشاره نمودموضوعات :
کتاب , موفقیت
برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع