no-img
فایل سا

PDFچاکرا درمانی: درمان از طریق مراکز انرژی


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
PDFچاکرا درمانی: درمان از طریق مراکز انرژی
امتیاز 3.80 ( 5 رای )
pdf
2/87مگابایت
215صفحه
زبان کتاب: فارسی
نسخه کامل باکیفیت
۱۲,۰۰۰ تومان
۱۲,۰۰۰ تومان – خرید

PDFچاکرا درمانی: درمان از طریق مراکز انرژی


ما با شناسایی چاکراهایمان، از انرژی خود، همچنین از انرژی‌ای که از آن کسی یا چیز دیگری است آگاه‌تر می‌شویم.

برای نمونه، آیا تاکنون این اتفاق برای شما رخ داده است؟ در حال قدم زدن در خیابان، سرشار از احساسی متعالی هستید. مطمئن و در یک حالت روحی شاد. شما از کنار انبوهی از مردم یا تنها یک شخص عبور می‌کنید، شاید او را بشناسید و شاید هم نه، بر اثر این برخورد، ناگهان خود را غرق در افکار منفی می‌یابید، شاید با احساسی از خشم، همراه با عصبانیت، با شگفتی از خود می‌پرسید «این افکار از کجا آمدند، من همین حالا در چنان حالت روحی خوبی بودم، سالم و صمیمی». بسیار خوب، اکنون شما بد آورده‌اید، انرژی منفی شخص دیگری را گرفته‌اید و این انرژی به هاله‌ی شما رخنه کرده است، بنابراین بر این باورید که احساس ناخوشی دارید.

واقعیت این است که کسی غیر از خودتان بار منفی‌اش را روی شما خالی کرده است و شما آن را در خود پذیرفته‌اید. وقتی از انرژی خود آگاه و مطمئن باشید، بی‌درنگ در خواهید یافت که انرژی شخص دیگری را به خود گرفته‌اید.

(باورها، افکار، احساسات، آموزه‌های دوران کودکی، آموزه‌های اجتماعی و مانند اینها) با بهره‌گیری از انواع روش‌ها و تمرین‌هایی که در این کتاب آمده است. قادر خواهید بود انرژی‌تان را پالوده و خود را به حالت عادی برگردانید.

در این صورت، شما بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید و آنچه را نیاز دارید انجام شود به روشنی ببینید.

این کتاب به معرفی مراکز انرژی بدن یا همان چاکراها و طریقه‌ی عملکرد آن‌ها می‌پردازد. علاوه‌بر توصیف چاکراها و راه‌های کار با آن‌ها، این کتاب تمرین‌های ساده‌ای را برای هماهنگ‌کردن این مراکز انرژی آموزش می‌دهد. مجموعه‌ای از تکنیک‌ها انتخاب شده‌اند که به چاکراها حیات دوباره می‌بخشند و گره‌ها را باز می‌کنند.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «به طور معمول، چهار بدن انرژی وجود دارد: بدن اتری، بدن احساسی یا اختری، بدن ذهنی و بدن روحانی یا سببی. هر یک از این بدن‌ها فرکانس ارتعاشات مخصوص به خود را دارند. بدن اتری که به بدن فیزیکی نزدیک‌تر است، ارتعاشات پایین‌ترین فرکانس را دارد. بدن اختری و بدن ذهنی فرکانس بالاتری دارند و بدن روحانی بالاترین فرکانس را. هر یک از این بدن‌ها همانند رقصی از انرژی‌ها هستند با فرکانس‌های خاص خود. ازآنجایی‌که انسان رو به رشد است، فرکانس‌های مربوطه با رشد افزایش می‌یابد. آگاهی این بدن‌ها در حد ارتعاشاتشان است. وقتی ارتعاشات آن‌ها بالا می‌رود، انسان را به فرم‌های بالاتری از انرژی حیاتی، احساس و هوشیاری مجهز می‌کنند.»برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع