no-img
فایل سا

PDFقوانین علمی ثروتمند شدن


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
PDFقوانین علمی ثروتمند شدن
امتیاز 3.20 ( 15 رای )
pdf
18مگابایت
91 صفحه
کتاب کامل
زبان فارسی
اثر والاس دلویس واتلز
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

PDFقوانین علمی ثروتمند شدن


کتاب علم ثروتمند شدن یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق نوشته والاس وتلز – wallace wattles  یکی از قدیمی ترین و بهترین کتاب های موفقیت فردی است. شاید بتوان زیربنای قانون جذب و راز را در این کتاب جستجو کرد زیرا در آن به فلسفه تغییر باور و ساخت هویت افراد موفق را به ما آموزش می دهد.

مزیت این کتاب در مقایسه با کتاب های دیگر در این است که در این کتاب علاوه بر تاکید زیادی که روی فکر کردن در مورد اهداف دارد، بر این نکته نیز تاکید می کند که تنها با تمرکز فکری روی اهداف نمی توان به آنها تحقق بخشید. تفکر در مورد تصویر ذهنی مربوط به هدف بدون هیچگونه تلاشی برای رسیدن به آن، رویاپردازی محض است و انسان را به خواسته هایش نمی رساند. برای رسیدن به خواسته های خود لازم است که فکر با رفتار و عمل ترکیب شود و انسان با تمام وجود برای رسیدن به هدف تلاش کند.

علم ثروتمند شدن راهنمایی است عملی و نه فیلسوفانه، یک راهنمای واقعی است، نه یک مقاله بر پایه نظریه‌ها. این کتاب برای مردان و زنانی است که بیشترین فشار بر آنها نیاز به پول است. کسانی که می‌خواهند اول پولدار شوند و بعد فلسفه پردازی کنند. برای کسانی که تاکنون نه وقت آن را داشته‌اند و نه توانایی و نه فرصتی تا به طور عمیق متافیزیک را بیاموزند. اما می‌خواهند نتیجه بگیرند و قصد دارند تا آخرین نتایج این علم را برای عملکرد خود استفاده نمایند. بدون اینکه در جریان کل فرآیندی که به نتیجه مورد نظر ختم می‌شود قرار بگیرند.

کتاب صوتی دانش ثروتمند شدن مناسب چه کسانی است؟؟

کتاب “دانش ثروتمند شدن” اثر “والاس د. والتز” برای افرادی است که زمان، وسیله و امکان مطالعه‌ی عمیق درباره‌ی ماوراءالطبیعه را ندارند، ولی می‌خواهند بدون پرداختن به این دانش پیچیده، از نتایج عملی آن استفاده کنند.

من اطمینان دارم شما خواهید دید که برای ثروتمند‌شدن با روش علمی که در این کتاب ارائه می‌شود، لازم است قانون طلایی را در زندگی‌تان اجرا کنید. قانون طلایی همان قانون شکرگزاری و سپاس است که هر روز باید انجام دهید تا ثروت و بی‌نیازی بیشتری نصیب شما بشود. به‌علاوه وقتی با استفاده از روش‌های ارائه شده در این کتاب، به آرزوهای خودتان در امور مالی دست یابید، همه کسانی که با شما در ارتباط هستند هم از اثرات این روش‌ها بهره‌مند می‌شوند.

کاملاً متفاوت از رقابت‌های بی‌رحمانه امروزی در عرصه کار و کسب ثروت، راه خودتان را به سمت موفقیت ادامه دهید. بسیاری از مردم فکر می‌کنند برای رسیدن به ثروت و دارایی، راه سختی وجود دارد.

این کتاب بیش از ۱۰۰ سال پیش نوشته شده است و الهام بخش راندا برن برای ساخت فیلم راز بود.

مزیت این کتاب در مقایسه با سایر کتاب‌هایی که در این زمینه نوشته شده است:

این کتاب علاوه بر تأکید زیادی که روی فکر کردن در مورد اهداف دارد بر این نکته نیز تأکید می‌کند که تنها با تمرکز فکری روی اهداف نمی‌توان به آنها تحقق بخشید. تفکر در مورد تصویر ذهنی مربوط به هدف، بدون هیچ گونه تلاشی برای رسیدن به آن، رؤیاپردازی محض است و انسان را به خواسته‌هایش نمی‌رساند. برای تحقق خواسته‌ها لازم است که فکر با رفتار و عمل شخصی ترکیب شود و انسان با تمام وجود برای رسیدن به هدف تلاش کند. این کتاب به درستی روی نقش رفتار شخصی تاکید می‌کند و می‌گوید: «قبل از اینکه منتظر تغییر شرایط باشید با رفتار خود شرایط را تغییر دهید». همچنین با طرح بحث «رفتار کردن به روش خاص» به خوبی نشان می‌دهد که برای دستیابی به اهداف از کجا باید فعالیت خود را شروع کرد و چگونه رفتار خود را برای رسیدن به هدف تنظیم کرد. بر مبنای دستورالعمل‌ها و مطالب ذکر شده در این کتاب انسان در راه رسیدن به اهداف خود، هم در عرصه فکر و هم در عرصه عمل از سردرگمی و ابهام نجات پیدا می‌کند و می‌تواند به نحوی مؤثر در راه تحقق بخشیدن به اهداف خود گام بردارد.

بخشی از مقدمه نویسنده:

درست است که تغییر عادت‌های فکری کار بسیار سختی می‌باشد و حتی خود من هم نتوانسته‌ام کاملاً عادت‌های اشتباه فکری‌ام را کنار بگذارم، اما وضعیت کاری من با همان تغییرات اندکی که در فکرم ایجاد کردم تغییر کرد و هم‌چنان در‌حال بهبود است. درآمدم دو برابر و سه برابر شد و هم‌چنان در‌حال افزایش است. آپارتمان کوچکی که در داخل شهر داشتم، تبدیل به خانه‌ای در کنار دریا شده است. رابطه خوبی با انسان‌های موفق و ثروتمند برقرار کردم، و همواره فرصت‌های خوبی برای افزایش این ارتباط و در‌نتیجه افزایش امکان ثروتمند‌شدن برای من ایجاد می‌شوند.

تمامی این اتفاق‌ها برای خودم هم شگفت‌انگیز هستند!

قبل از این‌که کتاب حاضر را بخوانم، هیچ کتاب یا مقاله‌ای نتوانسته بود این‌قدر شفاف و واضح برای من توضیح بدهد که قانون‌هایی جهانی برای کسب موفقیت در کار و ثروتمند‌شدن وجود دارند و کافی است به‌جای حرکت‌کردن بر‌خلاف جهت آن‌ها، خودمان را به دست آن‌ها بسپاریم و همسو با آن‌ها حرکت کنیم. با این‌کار، نتیجه دلخواهی که مورد‌نظرمان است را کسب خواهیم کرد. اگر بتوانیم با فراگیری علم ثروتمند‌شدن، علت‌های علمی برای ایجاد ثروت را ایجاد کنیم، ثروتمند خواهیم شد.

مقدمه نویسنده والاس واتلز کتاب دانش ثروتمند شدن

این کتاب، یک کتاب فلسفی نیست در عوض یک کتاب عملی است. یک رساله عملی است و یک مقاله تئوریکی نیست و برای مردان و زنانی طراحی شده است که نیاز مبرمی به پول دارند؛ کسانی که می‌خواهند اول ثروتمند شوند و بعد از آن به دنبال علم و فلسفه بروند. این کتاب برای کسانی است که تا به حال وقت، ابزار و فرصت کافی برای مطالعه عمیق متافیزیک نداشته‌اند ولی در عوض به دنبال نتیجه‌اند و می‌خواهند از علم به عنوان پایه‌ای برای فعالیت‌ها، نتیجه بگیرند بدون اینکه وارد فرآیندهایی شوند که آن نتایج بدست می‌آیند.
از خواننده انتظار می‌رود که به مطالب اساسی این کتاب به عنوان واقعیت بنگرد همانطور که به مطالب مرتبط به قانون الکتریسیته می‌نگرد که توسط مارکونی یا ادیسون منتشر شده است و طوری به مطالب ایمان داشته باشد که انگار این ایمان را از طریق عمل کردن به آنها بدون شک و تردید به دست آورده است. هر مرد یا زنی که این کار را انجام دهد بدون شک ثروتمند می‎شود. زیرا علمی که در این باره به کار می‌رود یک علم دقیق است و شکست در آن غیرممکن است. با این وجود برای اطمینان بیشتر کسانی که می‌خواهند از طریق بررسی تئوریکی و علمی، پایه‌ای منطقی برای اعتقاد خود به وجود آورند، در اینجا برخی از مسائل اساسی را بیان خواهم کرد.
تئوری یکتایی جهان که در آن یکی برابر همه و همه برابر یکی است و بر طبق آن یک ماده خود را به صورت عناصر مختلف جهان مادی نمایان می‌سازد، دارای مبدأ هندویی است و به تدریج در طول ۲۰۰ سال بر اندیشه جهان غربی غلبه کرده است. این تئوری پایه همه فلسفه‌های شرقی و پایه کار فیلسوفانی نظیر دکارت، اسپینوزا، لایبنیتز، شوپنهاور، هگل و امرسون است. به خواننده‌ای که به دنبال موشکافی بنیادهای فلسفی این تئوری می‌باشد توصیه می‌شود که کتاب های هگل و امرسون را در این باره بخواند.
در تألیف این کتاب من سایر ملاحظات را فدای سادگی مطلب کرده‌ام طوری که برای همه قابل فهم باشد. آنچه در این کتاب در مورد روش فعالیت ذکر شده است از نتایج همین فلسفه‌ها برگرفته شده است. این تئوری به صورت دقیق تست شده است و آزمایش‌های سنگین تجربی را تحمل کرده است. اگر به دنبال این هستید که بدانید چگونه این نتایج حاصل شده است، نوشته‌های کسانی را که در بالا ذکر شد بخوانید و اگر می‌خواهید از میوه فلسفه آنان در تجربه واقعی استفاه کنید این کتاب را بخوانید و به آنچه به شما می‌گوید دقیقاً عمل کنید.

هدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن و جذب ثروت به زندگی است.

کتاب علم ثروتمند شدن نیز مانند سایر کتاب‌های روانشناسی که در زمینه موفقیت نوشته شده است، فرایند کسب موفقیت را تشریح و بر نقش تصویرسازی ذهنی برای شفافیت بخشیدن به هدف‎ها تأکید کرده و توصیه می‌کند که انسان باید برای رسیدن به هدف خود قبل از هر چیز تصویری واضح و شفاف از آنچه می‌خواهد در ذهن داشته باشد. با داشتن تصویری مبهم از هدف در ذهن، نمی‌توان در راه رسیدن به آن گام برداشت. مسئله دوم در این مورد این است که انسان باید علاوه بر این از علاقه و انگیزه کافی برای رسیدن به هدف خود برخوردار باشد و مطمئن باشد که می‌تواند به هدف خود برسد. بر مبنای این کتاب انسان برای رسیدن به اهداف خود باید به روشی خاص تفکر و عمل کند. عمده مطالب این کتاب صرف توضیح و تشریح فکر کردن به روش خاص و عمل کردن به روش خاص می‌شود. خواننده می‌تواند برای آشنایی با این دو موضوع به متن کتاب مراجعه کند. نویسنده در متن کتاب به شیوه‌ای ساده و جذاب این دو موضوع را تشریح می‌کند. بنابر اعتقاد نویسنده برای تحقق اهداف لازم است که نیروی فکر و رفتار شخصی انسان با هم ترکیب شود.
با وجود اینکه تمرکز این کتاب بر ثروتمند شدن است اما فرایندی که برای کسب ثروت توضیح داده شده است، در مورد هر هدف دیگری قابل کاربرد است. همانطور که نویسنده خود می‌گوید با به کار بستن دستورالعمل‌های ذکر شده در این کتاب می‌توانید به آنچه که می‌خواهید برسید.

فهرست مطالب

مقدمه
مقدمه نویسنده
فصل اول – حق ثروتمند بودن
فصل دوم – برای ثروتمند‌شدن، علمی وجود دارد
فصل سوم – آیا فرصت برای ثروتمند‌شدن توسط  عده خاصی محدود شده است؟
فصل چهارم – اولین اصل در علم ثروتمند‌شدن
فصل پنجم – بهبود زندگی
فصل ششم – چطور ثروت به سمت شما می‌آید
فصل هفتم – حق‌شناسی و سپاسگزاری
فصل هشتم – فکر‌کردن به روش مطمئن
فصل نهم – چطور از قدرت اراده برای رسیدن به خواسته‌ها استفاده کنیم
فصل دهم – استفاده‌های دیگر از قدرت اراده
فصل یازدهم – رفتار‌کردن به روش مطمئن
فصل دوازدهم – کارکرد موثر
فصل سیزدهم – یافتن شغل مناسب
فصل چهاردهم – تفکر رشد
فصل پانزدهم – انسان درحال رشد
فصل شانزدهم – چند نکته مهم و نتیجه‌گیری نهایی
فصل هفدهم – خلاصه‌ای از آموزه‌های علم ثروتمند‌شدنبرچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع