no-img
فایل سا

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو از دونالد ترامپ


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو از دونالد ترامپ
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
zip
347 مگابایت
زبان کتاب صوتی:فارسی
نویسنده:دونالد ترامپ
تعداد فصل:41فصل(کامل)
شامل41فایل صوتی با کیفیتMP3
کیفیت بالای فایلهای صوتی
۱۶,۵۰۰ تومان
۱۶,۵۰۰ تومان – خرید

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو از دونالد ترامپ


دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، پیش از ورود به گستره‌ی سیاست کتاب‌های پرفروش بسیاری نوشته است. در سایت شخصی این کلان میلیاردر که بیشتر ثروت خود را از راه سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌ های ساختمان‌‌سازی به ‌دست آورده، بیش از ۱۶ عنوان به نام او ثبت شده است. این کتاب‌ها اغلب به عنوان راهنماها‌یی برای پول‌دارشدن یا پول به ‌جیب‌زدن و انتخاب شیوه‌‌ی درست برای برنده‌شدن در نبرد با زندگی نوشته شده و با نام‌‌هایی مانند چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟، چگونه در زندگی برنده شوید؟ و مثل یک قهرمان فکر کن به بازار کتاب جهانی، از جمله به بازار کتاب ایران راه یافته‌اند.

یکی از بهترین و پر تیراژ ترین کتاب‌های دونالد ترامپ کتاب گویای «هرگز تسلیم نشو» است که در آن از تبدیل چالش‌های زندگی به موفقیت صحبت کرده است در قسمتی از کتاب ترامپ درباره این موضوع سخن می‌گوید که چگونه بعد از اینکه در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگ‌ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را به ثبت رساند دچار ورشکستگی با مبلغ یک میلیون دلار آمریکا شده و چگونه با تدبیر از این حالت خود را رهانده و دوباره پله‌های ترقی را تا رسیدن به اوج پیموده است.

فنونی که ترامپ در این کتاب به آنها اشاره کرده، برای به راه انداختن تجارتی پرسود می‌تواند سودمند باشد. چرا که او افکار و راهکارهای خود را با مردم در این کتاب تقسیم کرده است.

نمونه فایل صوتی:

توضیحات کتاب صوتی

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو توسط دونالد ترامپ؛ رئیس‌جمهور کنونی آمریکا نوشته شده است. دونالد ترامپ در این کتاب صوتی به ارائه راهکارها و ایده‌هایی کارآمد و مفید در جهت رسیدن به تجارتی پر سود پرداخته است. کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو از جمله پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های نوشته شده توسط دونالد ترامپ به شمار می‌رود. فایل صوتی این کتاب در چهار بخش مجزا جمع آوری شده است.اگر به دنبال دستیابی به فنون موفقیت در زندگی خود هستید، کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو پیشنهاد مناسبی برای شماست.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو:

دونالد ترامپ در کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو به معرفی روش‌ها و تکنیک‌هایی که خود در طول زندگی‌اش در هنگام مواجه با چالش‌های زندگی از آن‌ها بهره جسته، پرداخته است. وی با استفاده از این تکنیک‌ها چالش‌های زندگی خود را به موفقیت تغییر داده است.

از نظر نویسنده داشتن اعتمادبه‌نفس، کلید اصلی پایداری است، بدین ترتیب کتاب مذکور اعتمادبه‌نفس موردنیاز برای ایستادن در مقابل چالش‌ها و در نتیجه تسلیم نشدن در برابر آن‌ها را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد.

قسمتی از کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو:

خود را همچون ارتشی یک نفره در نظر بگیرید؛ شما هم فرمانده‌اید و هم سرباز. باید به تنهایی برنامه‌ریزی و به تنهایی اجرا کنید.

وقتی کل دنیا به شما بگوید که همه چیز تمام شده، چه‌کار می‌کنید؟ و من در اوایل دهه ۱۹۹۰ با چنین موقعیتی مواجه شدم؛ وقتی‌که در کتاب رکوردهای جهانی گینس به‌عنوان بزرگ‌ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را به ثبت رساندم. من به کسی پیشنهاد نمی‌دهم که همین هدف را در سر بپروراند، اما وقتی در موقعیتی مشابه قرار گرفتید، این موضوع چشم‌انداز خاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد که ممکن است برای افراد دیگر مفید باشد.

گفته شده چیزی که باعث میشه من برای مردم در دسترس باشم، جدایی از برنامه کارآموز که در دنیای تجارت به نمایش می‌گذارم این هست که من هم با مصیبت‌های زیادی روبرو شدم. این چیزی هست که تمام افراد می‌توانند به آن اشاره داشته باشند. تفاوت ممکن است در تعداد صفرهای بعد از اعداد باشد، اما نکته اینجاست که افراد می‌توانند به دشواری‌ها اشاره داشته باشند. من فکر نمی‌کنم کسی بتواند با تجاربی بدون چالش در زندگی خودش روبرو بشود.

در تمام این سال‌ها آدم‌های زیادی را دیده‌ام که رسیدن به موفقیت برایشان یک آرزو بوده است. خودم هم یکی از آن‌ها هستم و با این‌که هنوز به اوج پیروزی نرسیده‌ام، ولی تا همین‌جا هم به موفقیت‌های زیادی نائل شده‌ام. اغلب از من می‌پرسند رمز و راز موفقیت چیست؟ به نظرم نباید نام آن را راز گذاشت بلکه هر کدام از ما باید فرمول موفقیتی را که برایمان کارساز است پیدا کنیم. این مجموعه نوشته‌ها در واقع همانند یک راهنما عمل می‌کنند تا شما را به سوی طرز فکری سوق دهند که باعث می‌شوند به موفقیت نائل شوید.

نظر نویسنده درباره کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو:

دونالد ترامپ درخصوص کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو این‌گونه اظهارنظر نموده است: موضوع این کتاب از جمله موضوعات موردعلاقه من است؛ هرگز تسلیم نشدن و به راه خود ادامه دادن، موضوعی که بارها و بارها برای خودم در زندگی اتفاق افتاده است.

به طور حتم می‌دانید که تاکنون کتاب‌های بسیار زیادی از من به چاپ رسیده؛ بنابراین هدف من از نگارش این کتاب نیاز من به سود حاصل از فروش آن نبوده و نیست، بلکه من از نگارش این کتاب اهداف مهم‌تری را در نظر داشته‌ام که از آن جمله می‌توان به این مهم اشاره کرد که قصد داشتم به دیگران نیز بیاموزم در هر شرایطی آماده باشند تا از موضوعات و حتی چالش‌های پیش آمده در زندگی به نفع خودتان استفاده کنید.

درباره دونالد ترامپ:

دونالد ترامپ؛ چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالت متحده آمریکا در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ در کویینز شهر نیویورک متولد شد، البته قابل‌ذکر است که وی قبل از وارد شدن به عرصه سیاست به‌عنوان یکی از نویسنده‌های موفق آمریکا شناخته می‌شده است، به‌طوری‌که کتاب‌های پرفروشی را روانه بازار کرده است.

وی در سال ۱۹۶۸ از رشته اقتصاد مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شد. قابل‌ذکر است که ترامپ فعالیت حرفه‌ای خود را با ساختن و نوسازی برج‌های تجاری، هتل‌ها، زمین‌های گلف و کازینوها آغاز نمود. وی بیشتر ثروت خود را از طریق سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های ساختمان‌سازی به ‌دست آورده است.

قابل‌ذکر است که موضوع اغلب کتاب‌های ترامپ پیرامون چگونه پولدار شدن است،

از جمله دیگر آثار دونالد ترامپ می‌توان به جنون قدرت، ۱۰۱ راه موفقیت در کسب‌وکار، آنچه واقعاً اتفاق افتاد، چگونه برنده شوید، هنر معامله‌گری به سبک ترامپ، آمریکای مفلوک: چگونه عظمت را به آمریکا برگردانیم، بزرگ فکر کن: موفقیت در کار و زندگی به روش دونالد ترامپ، دو مرد با یک پیام: چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید؟، مثل یک قهرمان فکر کن، چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنیم؟ و… اشاره نمود.

ترامپ به دلیل علاقه شدید خود به سیاست، در نهایت در سال ۲۰۰۰ میلادی برای کسب نامزدی حزب ریفورم وارد رقابت با دیگر رقیبان خود شد و توانست در این راه بر سایرین غلبه کند اما در نهایت کناره‌گیری نمود. وی برای دومین بار در سال ۲۰۱۶ در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ایالات‌متحده آمریکا شرکت نمود و به صورت کاملاً غیرمنتظره‌ای بر هیلاری کلینتون غلبه نموده و با پیروزی در این عرصه به طور رسمی سکان ایالت متحده آمریکا را به‌عنوان رئیس‌جمهور این کشور به دست گرفت.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دونالد ترامپ با ۷۰ سال سن به‌عنوان مسن‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا و جهان شناخته می‌شود. همچنین وی به عنوان یکی از پرحاشیه ترین ریاست جمهوری‌های دنیا به شمار می‌رود، زیرا وی بسیاری از سیاست‌های باراک اوباما؛ ریاست جمهوری سابق آمریکا را به کلی تغییر داده و برعکس آن عمل نمود.موضوعات :
کتاب صوتی
برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع