no-img
فایل سا

کتاب صوتی مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
کتاب صوتی مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
۲۲/آذر/ ۱۳۹۸
158 مگابایت
زبان کتاب صوتی:فارسی
نویسنده:استر هیکس
شامل52فایل صوتی با کیفیتMP3
6 فصل کامل کتاب
مدت زمان:640دقیقه
۹,۰۰۰ تومان
۹,۰۰۰ تومان – خرید

کتاب صوتی مجموعه قوانین جذب در روابط اثر استر هیکس


آیا با قانون جذب، جذب عشق و رابطه دلخواه امکان پذیر است؟!

اگر به دنبال بهبود روابط خود هستید

اگر در روابط خود به بن بست خورده اید

اگر نگران از دست دادن روابط خود هستید

اگر در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارید

حتما این کتاب بی نظیر را بارها مطالعه کنید

تا

همه عاشق شما شوند

تمام روابطتان به بهترین شکل ممکن تغییر کند

تا تجربه رابطه ای که همیشه رویایش را داشتید به حقیقت بدل شود

آخرین راه برای بهبودتمامی روابط شما در تمامی زمینه ها

این کتاب، به اختصار برای کمک به شما در ورود به گردشارتان نوشته شده است.

تمام کسانی که در زندگی تان ظاهر می شوند، از جمله افرادی که آنها را دوست یا عاشق می نامید تا افرادی که آنها را دشمن یا غریبه میدانید در پاسخ به درخواست ارتعاشی شما می آیند.

هدف کتاب قانون جذب روابط استر هیکس چیست؟

 • کمک به شما در یادآوری این که به راستی چه کسی هستید.

 • کمک به شما در یادآوری هدف تجربه جسمانی تان

 • بازیابی احساس خودسپاسی برای آنچه در این جا در کالبد جسمانی تان انجام می دهید.

 • کمک به شما در یادآوری این موضوع که اول از همه و بیشتر از همه چیز یک موجود ارتعاشی هستید.

 • کمک به شما در یادآوری این موضوع که یک وجه غیر جسمانی از شما هست که در حال حاضر وجود دارد.

 • کمک به شما برای آگاه بودن از رابطه بین دو وجه ارتعاشیتان.

 • کمک به هدف گیری آگاهی تان به سوی گردشار چرخان خلق، که تمام آنچه آرزو دارید و تمام آنچه شده اید را دربر می گیرد.

شما نه تنها فرد را دعوت می کنید، بلکه ویژگی های شخصیتی فرد را نیز دعوت می کنید. افراد بسیاری در پذیرش این موضوع مشکل دارند، چون به بسیاری از ویژگی های ناخواسته افراد در زندگی شان فکر می کنند.

آنها استدلال می کنند که هرگز نخواسته اند چیزی این قدر نامطلوب وارد تجربه شان بشود، چون فکر می کنند «خواستن» یک چیز، «خواستن چیزی مطلوب» است؛ اما منظور ما از «خواستن»، فراهم ساختن ارتعاش تطابق یابنده است. ما می دانیم که بسیاری از روابط یا تجربیاتی را که تجربه کرده اید آگاهانه جذب نکرده اید؛

اما قسمت عمده جذب شما به واسطه قصد آگاهانه صورت نمی گیرد، بلکه با پیش فرض صورت می گیرد. فهمیدن این موضوع مهم است که شما چیزی را دریافت می کنید که در موردش فکر می کنید؛ چه آن را بخواهید یا نخواهید. افکار مزمن در مورد چیزهای نامطلوب این تجارب را دعوت می کنند و قانون جاذبه این کار را می کند.

روابط، یا هم آفرینی با دیگران، اغلب عامل تمام تضادها در زندگی تان است. آنها مسوؤل مشکلات زندگی شما و بزرگترین لذت های تان هستند؛ اما مهم تر از همه، روابطی که با دیگران تجربه می کنید پایه و اساس قسمت عمده توسعه ای است که حاصل می کنید و به این دلیل، صحیح است گفته شود که روابط زندگی شما دلیل لذت یا رنج بردن شما در هر لحظه از زمان است.

به بیان ساده تر، اگر کسی شما را به توسعه بیشتر هل نداده بود، نمی توانستید درد همگامی با آن توسعه را احساس کنید. تعامل، به هم پیچیدگی و هم آفرینی روابط، تجربه فردی شما را بسیار ارتقا میدهد. از بزرگترین لذتها و ناراحتی های شما از پایه و اساس روابط شما می آیند؛ اما بیشتر از آنچه تصور کنید بر موضوع انتخاب تجربه لذت یا ناراحتی کنترل دارید.

بدست آوردن رابطه ای که همیشه رویایش را داشته اید چقدر برایتان ارزش دارد؟؟؟

کتاب پیش رو،اثر آبراهام، ار آثار ارزشمند و مهم درباره دانش جذب است.
این اثر به نوعی از کتب تخصصی در این زمینه محسوب می شود و با توجه به اصطلاحات به کار رفته در آن،طبیعی است که متن تخصصی آن با نوعی دشواری و حجم مطالب مواجه باشد،زیرا هر دانش، اصطلاحات خاص خود را دارد که از منظر متخصصان و صاحب نظران آن ، قابل فهم است. با این وجود،عموم افراد جامعه این اصطلاحات را در نمی یابند؛ اما از آنجا که قانون جذب از دانش های کاربردی و جالب برای همگان است لذا ضروری بود که این اصطلاحات ساده سازی شود.
از این رو بر آن شدیم که در چاپ دوم، ویرایشی جدید از اثر حاضر ارائه دهیم تا بدین ترتیب با روان سازی اصطلاحات تخصصی ،دایره خوانندگان این کتاب گسترش یابد. با عنایت به الطاف پروردگار بزرگ این هدف محقق شد و کتاب پیش رو ، با ویرایشی ساده و روان در اختیار خوانندگان و دوستداران قانون جذب قرار گرفت. امید است با توجه به این تمهیدات و تغییرات، از آن نهایت استفاده را ببرید.
قرار است در این مجموعه ، موضوع روابط را از چشم اندازی متفاوت با پیشینه های ذهنی تان، مورد کاوش قرار بدهید. تعالیم این کتاب به وجوهی از روابط ما می پردازد که بسیار وسیع تر و عمیق تر از موضوعات قبل هستند.

در این کتاب یاد می گیرید که چگونه بهترین روابطی که حتی جرائت خواستن شان را هم نداشته اید در اهداف خود مجسم کرده و با روش های عملی به آن ها به راحتی دست یابید و لذت داشتن روابط انسانی ایده آل را در این کره خاکی بچشید !

پیشگفتار قانون جذب روابط استرهیکس

در این مجموعه که حاصل سالها تجربه و کارگاه های آموزشی استر هیکس است میخواهیم موضوع روابط را از چشم اندازی بسیار متفاوت با پیشینه های ذهنی تان، مورد کاوش قرار بدهیم. تعالیم این کتاب به وجوهی از روابط ما می پردازد که بسیار وسیع تر و عمیق تر از موضوعات قبل هستند.

برای مثال، «دختر عاشق امنیت، با پسر عاشق آزادی ملاقات می کند آنها عاشق یکدیگر می شوند، زندگی مشترک را با هم شروع می کنند، کار می کنند تا برای تهیه لوازم زندگی شان پول دربیاورند، (در اغلب موارد) بچه هایی دارند، به کار تمام وقت می پردازند و گاهی بازی و تفریح می کنند، اغلب سعی می کنند به فرزندانشان بیاموزند با الگوهای صحیح فرهنگی و اجتماعی، باورها، رفتارها و واژگان تطابق داشته باشند، و اگر به اندازه کافی عمر کنند بازنشسته می شوند.

هرچند پرسش ها و پاسخ های این کتاب به قطع شما را به درکی عمیق تر و علمی تر از این نوع روابط خانوادگی هدایت می کنند، هدف ما، ارائه خودآگاهی هرچه بیشتر از عمق و گستره شبکه وسیع روابط به شماست که به طور عملی و روزمره بر گرداب سعادت و رفاه شما تأثیر می گذارند.

در مرکز تعالیم آبراهام (نه انجیل آبراهامی با آبراهام لینکلن ریاست جمهوری) مفهوم عمیقی قرار داد که براساس آن، مبنای زندگی آزادی بوده نتیجه زندگی گسترش است و هدف زندگی لذت است.

بنابراین، وقتی واژه های این کتاب را با زندگی آگاهانه ای که تاکنون تجربه کرده اید مقایسه می کنید، اعتماد به این تعالیم قدرت بخش، واضح و شفاف را درک خواهید کرد و این احساس وقتی حاصل می شود که مفاهیمی را کشف می کنید که با بهره گیری از آنها می توانید روابطی آگاهانه تر ایجاد کنید تا بهترین احساس را به شما بدهد. به بیان ساده، در مورد هر یک از روابط کنونی تان با روابطی که دوست دارید درگیر آن شوید، تعالیم آبراهام برای آموزش چیزی فراتر از خواسته تان، آماده یاری و کمک به شماست.

این کتاب، سومین اثر از مجموعه کتاب های برنامه ریزی شده در مورد قانون جاذبه استر هیکس است. اولین آن، قانون جاذبه؛ مبانی تعالیم آبراهام در سال ۲۰۰۶ منتشر شد؛ و در سال ۲۰۰۸ دومین آن با عنوان پول و قانون جاذبه، در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت. و بالاخره کتاب معنویت و قانون جاذبه که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد آخرین کتاب از این مجموعه بود.

قانون جاذبه؛ مبانی تعالیم آبراهام، نخستین بار در سال ۱۹۹۸ (بیش از بیست سال قبل) به عنوان بخشی از دو آلبوم با موضوعی ویژه منتشر شد. این بیست نوار، استنباط هایی عملی از روابط بین قانون جهانی جاذبه با امور مالی، شغل، شرایط جسمانی، روابط و غیره را به شنوندگان ارائه می کرد. صدها پرسش ما و جواب های آبراهام، در این میان بر بیست موضوع عملی متمرکز بود که مردم می توانستند برای بهبود وضعیت رفاهشان آنها را یاد بگیرند.

در سال ۲۰۰۵، هنگام اجرای یکی از سمینارهای قانون جاذبه، با راندا برن، یک تهیه کننده تلویزیون استرالیایی، ملاقات کردیم. او از ما خواست تا اجازه بدهیم یک مجموعه تلویزیونی براساس تعالیم آبراهام را برای تلویزیون استرالیا تولید کند. در نتیجه توافق ما، راندا برن فیلمبرداری خود را در سال ۲۰۰۵ برای سمینار قانون جاذبه آلاسکا شروع و از آن چهارده ساعت فیلمبرداری کرد. بالاخره در سال ۲۰۰۶ پایه اصلی آلبوم ۱۹۹۸ ما، یعنی قانون جاذبه، مبنای تولید نسخه اصلی فیلم بسیار موفق «راز» و همچنین کتابی با همان عنوان، قرار گرفت.

من و استر در نسخه ویرایش شده «راز» حضور نداریم، بلکه تنها در نسخه اصلی دیده می شویم؛ اما در این میان، راز انگیزه ای قوی برای اشاعه جهانی تعالیم آبراهام در مورد قانون جهانی جاذبه ایجاد کرده است و ما بسیار خوشحالیم که راندا برن به رؤیای خود یعنی آگاه ساختن جهان از مفاهیم پایه ای در قانون جاذبه آبراهام رسید، چون او در انجام این کار باوری را القا کرده و پرسش هایی را برانگیخته و این باور را در ذهن میلیونها بیننده ای ایجاد کرده است که حالا میدانند توانایی رسیدن به زندگی با احساس بهتر را دارند (و آبراهام به ما می آموزد که «پرسش» اولین گام در فرایند خلق کردن است). و وقتی آنها دغدغه های خود را پرسیده اند، چیزی را که خواسته اند به آنها داده شده است و گام بعدی این است که یاد بگیرند تا به خودشان اجازه بدهند چیزی را که به آنها داده شده است، دریافت کنند.

وقتی این کتاب به دست تان رسید اگر احساس خوبی داشتید، با استفاده از این مطالب، زندگی شما می تواند با قصد و نیت آگاهانه تان به سمتی برود که باز هم احساس بهتری داشته باشید. در هر صورت، اگر در این لحظه احساس خیلی خوبی ندارید یا حتی فکر می کنید زندگی تان بی اندازه بد است، هنوز می توانید چشم اندازهایی را یاد بگیرید تا زندگی تان را به تدریج بهبود دهد یا ممکن است یکی از آن افرادی باشید که با خواندن این کتاب، به تغییر نگرشی در وجودتان دست یابید تا شما را از احساس ناتوانی و درماندگی به احساس لذت، رفاه و نشاط پایدار برساند. در این صورت حس می کنید مثل یک آهنربا هستید و هر چیز یا هر رابطه ای را که جفت ارتعاشی آن به شمار می آیید، به خود جذب می کنید.

در این کتاب، آبراهام چشم انداز گسترده تری را پیش رویتان می گشاید تا گستره وسیعی از فرضیات معیوب مربوط به روابط مختلف مان را آشکار کند (یعنی فرضیاتی که اغلب ما با آنها زندگی می کنیم. و وقتی به آن فرضیات معیوب و «نادرست» برسید، اگر چشم انداز آبراهام را تجربه زندگی شخصی خود قرار بدهید (چیزی که فقط خودتان می دانید و اگر جایی برای بهبود در زندگی تان ببینید، فرصت خواهید داشت زندگی تان را از تجارب مثبت کنونی به تجربه زندگی بهتر تغییر بدهید.

فهرست:

 • فصل اول کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل اول کتاب مطرح میشود ، عبارتند از:

زندگی پیرامون روابط ماست
ابتدا هم پیمان شوید و بعد اقدام کنید
آیا با فرض های ذهنی معیوب زندگی می کنیم؟
ایجاد نمایی روشن با به عقب رفتن
پیش از تولدتان در کالبد جسمانی
فرضیه معیوب ۱:من یا جسمانی هستم یا غیر جسمانی و مادی، یا مرده یا زنده
رابطه شما با والدینتان
فرضیه معیوب ۲:والدین من، چون مدتها قبل از تولد من اینجا بوده اند، و چون والدین من هستند، بهتر از من می دانند چه چیزی برای من درست یا نادرست است.
رابطه شما با خواهر و برادرهایتان
گردشار ما و قانون جاذبه
قانون قدرتمند ازلی جهانی جاذبه
آیا دیگران را تحمل می کنیم یا به آنها اجازه میدهیم؟
فرضیه معیوب ۳:اگر به اندازه ی کافی به ناخواسته ها فشار بیاوریم، آنها کنار می روند.

یادگیری هنر اجازه دادن
فرضیه معیوب ۴:من به این جا آمده ام تا به شیوه صحیح زندگی کنم و بر دیگران تاثیر بگذارم تا آنها هم به شیوه صحیح زندگی کنند. و چیزی که به نظر من صحیح است باید شیوه صحیح زندگی برای همه باشد.
آیا ما قدرت داریم به جای کنترل دیگران بر دیگران تأثیر بگذاریم؟
چگونه یک خانواده متنوع را هماهنگ کنیم؟
فرضیه محبوب ۵ :چون من بزرگتر از تو هستم، پس خردمندتر از تو هستم. بنابراین باید بگذاری من، تو را هدایت بکنم
فرضیه معیوب ۶ :من، روزی شروع شد که در این کالبد جسمانی زاده شدم، و به عنوان موجودی بی ارزش من در زندگی پر از تلاش و نبرد متولد شدم تا بکوشم به ارزشمندی بیشتری برسم.
آیا قانون جاذبه باعث بی نظمی در خانواده می شود؟
فرضیه معیوب ۷ : با تلاش کافی یا سخت کوشی، می توانم هر کاری انجام بدهم.

اما وقتی علایقمان با هم هماهنگی ندارند چطور؟
فرضیه معیوب ۸ : برای هماهنگی با یکدیگر، باید خواست ها و باورهای یکسانی داشته باشیم.

اگر یکی از طرفین نخواهد رابطه پایان یابد چطور؟

فرایند سی دقیقه ای همراستایی انرژی
آیا فرد کاملی برای من وجود دارد؟
شریک کاری کامل چگونه پیدا می شود؟

فرضیه معیوب ۱۰ : من نمی توانم هر چیزی را که می خواهم داشته باشم، بنابراین باید برخی از چیزهایی را که برایم اهمیت دارند رها کنم تا چیزهای مهم دیگری را به دست بیاورم.
چه کسی واجد شرایط حکومت بر ماست؟

رابطه طبیعی ما با حیوانات چیست؟

فرایند سه مرحله ای خلق
آیا می توانیم بر حیوانات تأثیر بگذاریم یا فقط می توانیم آنها را کنترل کنیم؟
در مورد بهترین رابطه مادی / غیرمادی مان چطور؟

اگر محل کار فردی راحت نبود چطور؟
چطور ما می توانیم همه چیز را داشته باشیم؟

آیا قراردادهای قانونی برخلاف خلاقیت هستند؟

چه چیز به مسائل درمانی بیماری های مزمن استمرار می بخشد؟

بیشترین ارزش ها برای نیازمندان چیست؟
چرا برخی افراد بارها روابط دردناکی را جذب می کنند؟

آیا برخی افراد محکوم به تأثیر پذیری در دوران کودکی خود هستند؟

چگونه می توان از ناهماهنگی به هماهنگی رسید؟

آیا دوران کودکی منفی باید به بزرگسالی منفی بینجامد؟
سرزنش رنج های گذشته، رنج های کنونی را بزرگ می کند

چه وقت «حل مسائل» به سادگی، مسائل را افزایش می دهد؟

آبراهام، با ما از عشق سخن بگوا !

چرا وقت دست کشیدن از تلاش است؟

 • فصل دوم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل دوم کتاب مطرح میشود ، عبارتند از:

همسریابی و قانون جاذبه
همسر کامل، یافتن، یکی شدن، جذب فرد دلخواه
چرا هنوز همسرم را جذب نکرده ام؟
من بر چیزی تمرکز خواهم کرد که در یک رابطه می خواهم
آیا روابط ناهماهنگ زیادی را مشاهده نکرده اید؟
اما اگر رابطه ام دوام نیاورد چه؟
چرا رابطه با آبراهام، احساس خیلی خوبی ایجاد می کند؟
هیچ چیز مهم تر از داشتن احساس خوب نیست
او کسی را می خواهد، اما نه آن فرد را!
روابط و فرایند فهرست وجوه مثبت
به خاطر ارتعاشم، جذب می کنم
اما در مورد وقتی که دیگران برای ما همسر انتخاب می کنند چطور؟
پیدا کردن همسر کامل یا همسر کامل بودن
خواستن همسر، یا نیاز داشتن به همسر
آیا راهی برای مثبت ماندن در کنار افراد پر از فقدان» وجود دارد؟
یک تمرین مختصر هنگام خواب که روابط را تغییر می دهد
از یک رابطه چه انتظاری دارم؟
ویژگیهای مطلوب یک همسر کامل شامل کدام موارد است؟
آیا قوانین طبیعت بر همسریابی ما حاکم نیستند؟
چه چیز برای همسریابی انسان ها طبیعی است؟
آیا شخصی برخوردار از احساس خوب، همیشه افرادی با احساس خوب را جذب می کند؟
آیا هیچ کس نمی توانست همسر کامل من بشود؟

 • فصل سوم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل سوم کتاب بین استر ، جری و آبراهام مطرح میشود ، عبارتند از:

جنسیت و قانون جاذبه : جنسیت، میل جنسی و عقاید دیگران
موضوعات عبارت اند از رابطه جنسی، جنسیت و میل جنسی
آیا قوانین جنسی ما را ابعاد غیرمادی مان وضع می کنند؟
جنسیت را غرایز هدایت می کنند، نه قوانین
اگر انسان ها از نظر جنسی مثل حیوانات وحشی رفتار می کردند چه؟
وقتی جامعه، فردیت جنسی را جایز نمی داند چطور؟
چه چیز سلسله مراتب جنسی انسانها را تعیین می کند؟
چگونه می توانیم هم آفرینش های جنسی خود را هماهنگ کنیم؟
ترس از رابطه جنسی، لذت لمس شدن را خراب می کند.
همیشه می توانیم شروعی تازه داشته باشیم
یک فرد چگونه فرکانس جنسیت لذت بخش را دوباره به دست می آورد؟
رابطه جنسی و حبس در بیمارستان روانی؟
چرا افراد از رابطه جنسی بیهوده استفاده می کنند؟
تک همسری: طبیعی است یا غیرطبیعی؟
رابطه جنسی، هنر، مذهب و تک همسری
تجربه غایی جنسی – نفسانی چیست؟
هر ازدواج متفاوت بود اما بهتر نبود

 • فصل چهارم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل چهارم کتاب بین استر ، جری و آبراهام مطرح میشود ، عبارتند از:

پرورش کودک و قانون جاذبه: خلق روابط مثبت والد/ فرزند در جهان تضاد و تعارض
نقش نظارت بزرگسالان بر رفتار کودک چیست؟
رابطه یک کودک با کودکان دیگر، بدون بزرگسالان، چگونه است؟
نقش طبیعی پدر و مادر چیست؟
چشم انداز والدین کامل
موجودات درونی خانوادگی (ارثی) والدین و بچه ها کدام اند؟
آیا خانواده ها نیات دوجانبه خاص پیش از تولد دارند؟
ما در برابر چه کسانی بیشترین مسؤولیت را داریم؟
والدین چه چیز از بچه ها یاد می گیرند؟
چرا خواهر و برادرها به عوامل مشابه پاسخی متفاوت می دهند؟
آیا بچه ها باید به پدر و مادرشان بروند؟
آیا ویژگیهای ارثی باید تجربه آینده من را تعیین کنند؟
آیا نباید بچه ها از والدین فحاش و بدرفتار گرفته شوند؟
بدون نظم و انضباط، آیا بچه ها کارهای خانه را انجام می دهند؟
آیا «هماهنگی خانواده» باید مانع آزادی فردی شود؟
کدام عضو خانواده باید مسؤول باشد؟
والدین و بچه ها و هماهنگ سازی در مقابل آسیب رسانی
آیا باید باورهای والدین بر بچه ها تأثیر بگذارد؟
در خانواده ای با اختلال در عملکرد، چه کسی را باید سرزنش کرد؟
اما بچه ها چطور می توانند تجارب ناخواسته را «جذب» کنند؟
چرا برخی بچه ها هنگام تولد مبتلا به اوتیسم هستند؟

 • فصل پنجم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل پنجم کتاب بین استر ، جری و آبراهام مطرح میشود ، عبارتند از:

تحسین، کلید گردشارتان
چه افرادی اعتماد به نفس خود را از دست می دهند؟
اولین گام به سوی تحسین خود چیست؟
قانون جاذبه چگونه بر رقابت تأثیر می گذارد؟
در مورد مقایسه نامطلوب خودمان با دیگران چطور؟
اگر از بحران مالی جهانی بترسیم چطور؟
من می توانم افراد موفق را مورد انتقاد قرار بدهم و باز هم به موفقیت خودم برسم.
خودخواهی و قانون جذب؟
آیا باید با قصد و نیات دیگران هدایت شویم؟
چطور می توانم احساس تحسین بیشتری نسبت به خودم داشته باشم؟
هدف من برای زندگی چیست؟
چند فرایند برای ورود به گردشار
فرایند تجسم هنگام خواب
فرآیند بعد از اینکه بیدار می شوید
فرایند چرخ تمرکز
فرایند فهرست وجوه مثبت
فرایند هجوم تحسین
زندگی از درون گردشار چگونه است؟

 • فصل ششم کتاب قانون جذب روابط استرهیکس شامل چه مطالبی است؟

عناوینی که در فصل ششم وپایانی کتاب بین استر ، جری و آبراهام مطرح میشود ، عبارتند از:

رونوشت زندگی آبراهام : کارگاه قانون جاذبه
آیا شما به عنوان یک نوزاد، به طور منفی تعلیم داده شده اید؟
جهان شما توسط قانون جاذبه مدیریت می شود
تمام مؤلفه های هم کوش جمع می شوند
ورود به گردشار قدرتمند جذب
تضاد در واقع اشتباه بودن چیزی نیست
قانون جاذبه و فرضیه های مبتنی بر قانون
باور چیست؟
آیا یک کودک باید سعادتش را حاصل کند؟
آیا انتظارات مناسبی از عاشقان وجود دارند؟
آشویل، کارولینای شمالی، نزدیک یکشنبه
فرضیه های معیوببرچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع