no-img
فایل سا

کتاب صوتی تجسم خلاق | شاگتی گواین (نسخه کامل وباکیفیت)


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
کتاب صوتی تجسم خلاق | شاگتی گواین (نسخه کامل وباکیفیت)
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
۳/بهمن/ ۱۳۹۸
222 مگابایت
زبان کتاب صوتی:فارسی
نویسنده:شاگتی گواین
فایلهای صوتی با کیفیتMP3
سال:1396
۸,۰۰۰ تومان
۸,۰۰۰ تومان – خرید

کتاب صوتی تجسم خلاق | شاگتی گواین (نسخه کامل وباکیفیت)


کتاب صوتی تجسم خلاق | شاکتی گواین

کتاب صوتی تجسم خلاق راهنمای اصولی شامل مراقبه، تمرینات و فن‌هایی برای به‌کارگیری قدرت قوه تخیل و خلق آنچه واقعاً می‌خواهید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت‌نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی وزنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و… است.

من سکوت را از پُرگویی، مهربانی را از نامهربانی و تحمل را از ناشکیبایی یاد گرفته‌ام و بااین‌حال، نسبت به این معلمین ناسپاسی می‌کنم.

این کتاب در سال ۱۹۷۸ توسط شاگتی گواین روانه بازار شد و پس از گذشت زمانی نه‌چندان زیاد با استقبال همگان در سراسر جهان مواجه شد.

بیش از شش میلیون نسخه از کتاب تجسم خلاق تابه‌حال فروش رفته است، بیش از سه میلیون نسخه آن فقط در شمال آمریکا و سه میلیون دیگر در سراسر دنیا به سی‌وپنج زبان مختلف چاپ‌شده است. این کتاب به‌عنوان اثری به‌یادماندنی با تأثیر جهانی شناخته‌شده است. با نوشتن این کتاب کار شاگتی گواین، جهانی شد و به‌عنوان، سخنرانی برجسته و رهبری لایق معرفی شد. ناشر این کتاب معتقد است که شغلش، یعنی ناشری را مدیون این کتاب است. این کتاب، راه چگونه تجسم کردن و هم آفرینش موفقیت و کامیابی ابدی را نشان می‌دهد. شما پس از مطالعه این کتاب و انجام تمرین‌ها، درنتیجه واقعاً کامیاب، موفق، سالم و پُر از انرژی خلاق می‌شوید. در نگه‌داری این کتاب ارزشمند که باعث بهبود کیفیت زندگی خیلی‌ها شده است، کوشا باشید.

به‌کارگیری قوه تخیل، به‌منظور آفرینش آنچه در زندگی می‌خواهید.

مختصری درباره کتاب صوتی تجسم خلاق از زبان نویسنده:

دلیل من برای نوشتن این کتاب این بود که به نظرم می‌رسید بهترین راه برای سهیم شدن مطالب ارزشمند با دیگران، نوشتن است. زیرا این مطالب فوق‌العاده را از کندوکاو و گسترش تجربیات و لذت زندگی کسب کرده‌ام. نویسنده این کتاب معتقد است که: خودم را فردی صاحب‌نظر در تجسم خلاق نمی‌دانم فقط دانش‌آموز مطلبی هستم که هر چه بیشتر مطالعه‌اش می‌کنم، بیشتر از تجسم خلاق بهره می‌گیرم و بیشتر درمی‌یابم که آنچه نیروی با‌لقوه عظیم و مؤثری است. درواقع به‌اندازه قوه تخیل خود شما خلاق است.

این کتاب مقدمه‌ای برای یادگیری و استفاده از تجسم خلاق است. این کتاب تلفیقی از باورهای مفید و عملی و فن‌هایی است که من در مطالعه شخصی یاد گرفته‌ام.

این کتاب فن‌های متفاوتی دارد. شما حتماً به این نتیجه می‌رسید که بهترین اثر را روی شما می‌گذارد؛ اما این مسئله را یک‌باره درنمی‌یابید، بلکه به‌تدریج به آن واقف می‌شوید.

کتاب تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به‌کارگیری تصورات و عبارات تأکیدی به‌منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های تندرستی، شغل، ورزش، هنر و خلاقیت به‌طور چشمگیری اثرات مطلوب دارد.

در این کتاب شما چه چیزی یاد می‌گیرید:

نمی‌خواهیم بگویم این کتاب زندگی شمارا یک‌شبه عوض می‌کند، یا با نشستن در خانه و تجسم خودتان در یک زندگی رؤیایی، فردا در خانه‌تان را می‌زنند و آرزوهایتان را قلمبه تحویلتان می‌دهند. تغییر یک زندگی معمولاً نیاز به زمان دارد؛ اما این کتاب حتماً به‌تدریج شمارا برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و قدم برداشتن در مسیر رسیدن به آرزوهایتان آماده کند.

در این کتاب یاد می‌گیرید:

* از تجسم خلاق برای رسیدن به هدف‌هایتان استفاده کنید.

* شادتر و سالم‌تر زندگی کنید.

* اعتمادبه‌نفس و قاطعیت بیشتری داشته باشید.

* سطح انرژی و خلاقیتتان را بالا ببرید.

این کتاب به شما کمک می‌کند با استفاده از نیروی تجسم، با ایجاد انگیزه و آمادگی در خودتان، انرژی درونی‌تان را برای برخاستن و قدم برداشتن در مسیر مثبت (روابط بهتر، نیروی بدنی بیشتر، علم و دانش افزون‌تر، یادگیری سریع‌تر و هزاران هزار آرزوی دیگر) بیدار کنید.

هرلحظه از زندگی‌تان در حقیقت خلاقیتی بیکران است و کائنات منشأ سخاوتی بی‌پایان. فقط کافی است خواسته خود را به‌روشنی مطرح کنید تا به ندای قلبتان پاسخ مثبت داده شود.

تجسم خلاق، به‌کارگیری تخیل برای خلق خواسته‌های شما در زندگی است. تجسم خلاق موضوعی تازه نیست. درگذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه آن را به کار می‌گیرید. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. درگذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به‌کاربرده‌ایم.

چرا باید این کتاب رو بخوانید؟

اگر می‌خواهید، در مسیر تلاش‌هایتان، سرعت بیشتری برای رسیدن به اهدافتان داشته باشید، بی‌شک تجسم یکی از راه‌های میانبر برای تسریع دررسیدن به خواسته‌ها هست، شما با تمرین در این حوزه به‌مرورزمان شاهد معجزاتی خواهید بود که تابه‌حال نظیر آن را در کار وزندگی خود ندیده‌اید، همواره افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از روش‌های تجسم کردن، به خواسته‌هایی نظیر (دستیابی به ثروت، رسیدن به آرامش، رفع بیماری‌ها و صدها خواسته‌ی دیگر خود) رسیده‌اند.

از نویسنده این کتاب شاکتی گواین به خاطر خلاقیتی که در نوشتن این کتاب به خرج داد و آن را به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس‌گزاریم.

توصیه می‌کنیم این کتاب صوتی را برای دوستان خود تهیه کنید و به‌عنوان هدیه برایشان ارسال کنید.

به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به‌طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم.

در حقیقت شاکتی گواین (Shakti Gawain) در کتاب تجسم خلاق (Creative visualization) به‌کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به‌عنوان یک فن خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به‌کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

در بخشی از کتاب تجسم خلاق می‌خوانید:

از این‌که نیروی تجسم خلاق برای مقاصد شوم به کار رود، نترسید. تجسم خلاق ابزاری است برای برطرف کردن موانعی که خودمان درراه جریان هماهنگ، بیکران، طبیعی و دوست‌داشتنی کائنات خلق کرده‌ایم. تنها زمانی تجسم خلاق مؤثر است که در مسیر اهداف و نیات والای انسانیت و در جهت خیر و صلاح همه موجودات باشد.

چنانچه کسی از این فن قوی در جهت نیل به اهداف مخرب بهره گیرد، نشانه غفلتش از قانون حاصل کردار انسان است. درست به مصداق قانون جاذبه و دافعه، هر چه بکاری همان را درو می‌کنی. هر چه که برای دیگران بخواهید، همیشه به خودتان بازمی‌گردد. این بازگشت می‌تواند درزمینهٔ دوستی و محبت و التیام دردها باشد، یا نیات منفی و مخرب؛ یعنی هر بیشتر از تجسم خلاق برای دوستی، محبت، خدمت به دیگران و نیات والای انسانیت بهره‌ گیرید، به همان نسبت به‌طور طبیعی محبت، شادی و کامیابی به‌سوی شما خواهد آمد.

معرفی کتاب صوتی تجسم خلاق

کتاب صوتی تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به کارگیری قوه تخیل، به منظور آفرینش آنچه که در زندگی می‌خواهید را به شما می‌آموزد.

کتاب صوتی تجسم خلاق (Creative visualization) راهنمای اصولی هم‌چون مراقبه، تمرینات و تکنیک‌هایی برای به کارگیری قدرت قوه تخیل و ایجاد چیزی که واقعا می‌خواهید، داشته باشید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی و زنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و… است.

در گذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه تجسم خلاق به کار برده می‌شود. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به کار برده‌ایم و موضوعی تازه نیست.

گاهی به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم. هر لحظه از زندگی‌تان در حقیقت خلاقیتی بیکران است و کائنات منشأ سخاوتی بی‌پایان. فقط کافی است خواسته خود را به روشنی مطرح کنید تا به ندای قلب‌تان پاسخ مثبت داده شود.

در حقیقت شاکتی گاوین (Shakti Gawain) در این کتاب به کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به عنوان یک تکنیک خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

هنر به کارگیری تصورات و عبارات تاکیدی که در این اثر آمده به منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های خلاقیت، تندرستی، ورزش، شغل و هنر اثرات مطلوبی دارد. کتاب صوتی تجسم خلاق به شما می‌آموزد که شادتر و سالم‌تر زندگی کنید، سطح انرژی و خلاقیت‌تان را بالا ببرید، اعتماد به نفس و قاطعیت بیشتری داشته باشید، از تجسم خلاق برای رسیدن به هدف‌هایتان استفاده کنید، هم‌چنین به شما کمک می‌کند با استفاده از نیروی تجسم، با ایجاد انگیزه و آمادگی در خودتان، انرژی درونی‌تان را برای برخاستن و قدم برداشتن در مسیر مثبت از قبیل روابط بهتر، نیروی بدنی بیشتر، علم و دانش افزون‌تر، یادگیری سریع‌تر و هزاران هزار آرزوی دیگر بیدار کنید.

اگر مایلید با سرعت بیشتری به اهدافتان برسید، بی‌شک تجسم یکی از راه‌های میانبر است، شما با تمرین در این حوزه به مرور زمان شاهد معجزاتی خواهید بود که تا به حال نظیر آن را در کار و زندگی خود ندیده‌اید، همواره افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از روش‌های تجسم کردن، به خواسته‌هایی نظیر دستیابی به ثروت، رسیدن به آرامش، رفع بیماری‌ها و صدها خواسته‌ی دیگر خود رسیده‌اند. باید بدانید که این کتاب زندگی شما را یک شبه عوض نمی‌کند، یا با نشستن در خانه و تجسم خودتان در یک زندگی رویایی، زندگی‌تان تغییر نمی‌کند یا در خانه‌تان را نمی‌زنند و آرزوهایتان را قلمبه تحویلتان نمی‌دهند. تغییر یک زندگی معمولا نیاز به زمان دارد و این اثر آرام آرام شما را برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و قدم برداشتن در مسیر رسیدن به آرزوهایتان آماده می‌کند.

کتاب تجسم خلاق به عنوان اثری به یاد ماندنی با تأثیر جهانی شناخته شده است. این کتاب در سال ۱۹۷۸ منتشر شد و پس از مدت زمانی کوتاه مورد استقبال عموم در سراسر دنیا قرار گرفت. بیش از ۶ میلیون نسخه از این اثر تا به حال فروش رفته است و به ۳۵ زبان مختلف چاپ شده است. شاگتی گواین، پس از انتشار این کتاب به عنوان، سخنرانی برجسته و رهبری لایق معرفی شد. ناشر این کتاب معتقد است که شغلش، یعنی ناشری را مدیون این کتاب است. این کتاب هم، راه چگونه تجسم کردن و هم آفرینش موفقیت و کامیابی ابدی را به تصویر می‌کشد. شما پس از شنیدن این کتاب و انجام تمرین‌ها، در نتیجه واقعاً کامیاب، موفق، سالم و پُر از انرژی خلاق می‌شوید. در نگهداری این کتاب ارزشمند که موجب بهبود کیفیت زندگی بسیاری شده، کوشا باشید.

در بخشی از کتاب صوتی تجسم خلاق می‌شنویم:

فرآیند دگرگونی در ظاهر و تنها از طریق مثبت‌اندیشی رخ نمی‌دهد، بلکه باید عمیق‌ترین و اصلی‌ترین دیدگاه به زندگی را کشف، درک و تغییر دهیم و به همین دلیل است که یادگیری با استفاده از تجسم خلاق، تجربۀ رشدی پُرمعنا و عمیق است.

طی این روند، اغلب، راه‌هایی می‌یابیم که همیشه خود را از آن‌ها دور می‌کردیم و به دلیل ترس‌ها و غرایز ناخودآگاه مانع رسیدن خود به خوشنودی و رضایت می‌شدیم. اگر حواس‌مان را جمع کنیم، می‌بینیم که فرآیند تجسم خلاق این طرز فکرهای محدود را ناپدید می‌کند. این امکان را به ما می‌دهد تا خود را پیدا کنیم و در وضعیت طبیعی خوشبختی، موفقیت و عشق زندگی کنیم.

ابتدا ممکن است از تجسم خلاق برای مواقع خاص و اهداف مشخص استفاده کنید. اما هر چه بیشتر به این تمرین عادت کنید و نتایج مثبت آن را ببینید، می‌فهمید که تجسم خلاق جزء درونی فرآیند فکری شماست. تجسم خلاق برای شما هوشیاری مداوم و آگاهی به ارمغان می‌آورد که از این ره‌آورد متوجه جایگاه خود، به عنوان آفرینندۀ بی‌وقفۀ زندگی‌تان می‌شوید.

اصل نهایی تجسم خلاق این است که هر لحظه از زندگی خود را به صورت یک لحظۀ آفرینش شگرف و اعجاب‌انگیز مبدل می‌کنیم و در آن به طور طبیعی فقط بهترین‌، زیباترین‌ و رضایت‌بخش‌ترین چیزی را که می‌توانیم تصور کنیم، انتخاب می‌کنیم.

فهرست مطالب

بخش ۱: اصول تجسم خلاق
بخش ۲: کاربرد تجسم خلاق
بخش ۳: مدیتیشن و عبارات تأکیدی
بخش ۴: تکنیک‌های خاص
بخش ۵: خلاق زیستن
تمرین شماره یک

تمرین شماره دو
تمرین شماره سه: وفور
تمرین شماره چهار: تسکین خود
تمرین شماره پنج: افزایش انرژی و عملکرد

تمرین شماره شش: بازگشایی مرکز انرژی
تمرین شماره هفت: آفرینش خود
تمرین شماره هشت: راهنما
تمرین شماره نه: راهنما ۲
تمرین شماره ده: شفای خود
تمرین شماره یازده: شفای دیگران

تمرین شماره دوازده: شفای گروهی و نیایشبرچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع