no-img
فایل سا

کتاب الکترونیک حفظ و یادگیری ۱۵۰ کلمه در روز (۳کتاب دریکجا)


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

PDF
کتاب الکترونیک حفظ و یادگیری ۱۵۰ کلمه در روز (۳کتاب دریکجا)
امتیاز 3.00 ( 7 رای )
pdf
472صفحه
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

کتاب الکترونیک حفظ و یادگیری ۱۵۰ کلمه در روز (۳کتاب دریکجا)


در دنیا امروزی یکی از ملزومات ارتباط با دنیا آشنا بودن به زبان انگلیسی می باشد. یکی از مشکلات دانشجویان و زبان آموزان نداشتن ارتباط مناسب با زبان انگلیسی است به همین خاطر همیشه از این درس گریزان هستند . به همین خاطر همیشه از این درس گریزان هستند اما ما با روش کدینگ ظاهر دیگری از زبان را به شما نشان خواهیم داد .

در روش کدینگ علاوه بر ارتباط منطقی واژگان با محیط مرسوم اطراف شما ،  یک تصویر ذهنی از واژه در ذهن شما قرار می‌دهیم به این صورت که وقتی شما واژه را می‌بینید در ذهن شما کد واژه نمایان می شود.

این مجموعه شامل تمامی کلمات کتابهای ۱۱۰۰ و ۵۰۴ می باشد شما می توانید با توجه به سطح علمی خود هر روز تعدادی از این کلمات را به خاطر بسپارید با توجه به کاربردی بودن این روش ما به شما توصیه می کنیم که در هر روز ۱۵۰ لغت را حفظ کنید و پس از گذشت دو هفته خواهید دید که تمام کلمات ۱۱۰۰ و ۵۰۴ را فراگرفته اید.

به دلیل سادگی بعضی کلمات این مجموعه از یک رکورد برای حفظ آن خودداری کرده ایم . مجموعه یادگیری ۱۵۰ کلمه انگلیسی در روز برای تمامی دوستان با هر سطح علمی که علاقه به یادگیری لغات مهم زبان انگلیسی دارند و استفاده از روش‌های مرسوم کلافه شده اند و یا قصد شرکت در آزمون های کنکور کارشناسی ارشد تافل و ایلس دارند مفید است.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع