no-img
فایل سا

پکیج ترک آسان سیگار به روش آلن کار


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
پکیج ترک آسان سیگار به روش آلن کار
امتیاز 3.63 ( 16 رای )
zip
162مگابایت
آموزش ویدیویی فارسی
۱۲,۰۰۰ تومان
۱۲,۰۰۰ تومان – خرید

پکیج ترک آسان سیگار به روش آلن کار


آلن کار مربی ترک سیگار با معروفیت جهانی

در تمام دنیا هیچ فرد سیگاری وجود ندارد که به ترک سیگار فکر نکند. تمام افراد سیگاری یک روز از کشیدن سیگار خسته می‌شوند و به دنبال راهی برای رهایی ازدام سیگار می‌گردند. تاکنون افراد زیادی در دنیا درباره سیگار و روش‌های ترک کردن آن صحبت کرده‌اند. اما آقای آلن کار از معدود کسانی است که راز بزرگ ترک سیگار را کشف کرده و به زبانی ساده آن را  بیان کرده است.

با مطالعه روش ترک سیگار آلن کار متوجه می‌شویم چرا از او به عنوان بهترین مربی ترک سیگار در دنیا یاد می‌کنند. او با کشف این روش شگفت انگیز به سوالات بسیاری در زمینه سیگار و رهایی از آن پاسخ می‌دهد. آلن کار افسانه ها و تئوری‌های بی اساس درباره سیگار را از ریشه بر می‌کند. به سراغ پایه های اعتیاد به سیگار می‌رود و آنقدر شیوا تمام موارد را توضیح می‌دهد که شما در یک لحظه متوجه می‌شوید دیگر نیازی به کشیدن سیگار ندارید.

هم اکنون روش ترک سیگار آلن کار با عنوان آسانترین و بهترین روش ترک سیگار در تمام دنیا به بیش از چهل زبان زنده دنیا ترجمه شده است. هر روز تعداد زیادی از افراد سیگاری با کمک این روش برای همیشه از دام سیگار رها می‌شوند.

این پکیج باآموزش ویدیویی به فارسی به روش آلن کار شماراازدام سیگارنجات خواهد دادد.

سیگار بکشید و سیگار را ترک کنید

آلن کار اعلام می‌کند که برای ترک سیگار اصلا نیازی ندارید که سیگارتان را کم کنید و یا مصرف آن را قطع کنید. بلکه به شما اجازه می‌دهد در طول عمل به این روش به سیگار کشیدن خودتان ادامه دهید. اینکه آلن کار این اجازه را صادر می‌کند نشانگر این مطلب است که در روش ترک سیگار آلن کار شما نیاز به هیچ جایگزینی ندارید و بهتر است همان سیگارتان را بکشید.

بزودی و در طول دوره ترک خودتان هم متوجه می‌شوید که سیگار کشیدن یک کار کاملا بیهوده است و شما هرگز علاقه ای نداشته‌اید که به یک مصرف کننده سیگار تبدیل شوید. در پایان با خیالی آسوده و بدون افسردگی آخرین سیگار زندگیتان را می‌کشید و با شوقی وصف ناپذیر برای همیشه با سیگار خداحافظی می‌کنید. مطمئنن شما بیشتر از هر کس دیگری تمایل دارید که سیگار را کنار بگذارید پس مطمئن باشید حتما این لحظه را تجربه خواهید کرد.

اراده قوی یا انگیزه قوی

تمام افراد سیگاری فکر می‌کنندکه برای ترک سیگار به اراده‌ای پولادین نیاز دارند. آنها بعد از ترک سیگار، روزها و ماه های زیادی را به کمک نیروی اراده دوام می‌آورند. افسردگی‌های ناشی از ترک به کمک نیروی اراده را تحمل می‌کنند، اما همواره حسرت کشیدن یک نخ سیگار را در خودشان زنده نگه می‌دارند.

درست است که تعدادی از سیگاری‌ها توانسته‌اند به کمک نیروی اراده برای مدتی سیگار را کنار بگذارند اما مطمئنن آنها در حال تحمل یک شرایط سخت و دشوار ذهنی هستند.

بهتر است بدانید که در روش ترک سیگار آلن کار شما هیچ نیازی به اراده‌ای پولادین برای ترک سیگار ندارید و به تنها چیزی که نیاز دارید یک انگیزه قوی برای پایان دادن به این مراسم مسخره است.

آیا این روش ترک سیگار جواب میدهد

همانطور که قبلا هم گفتم در حال حاضر این روش به عنوان بهترین منبع برای ترک سیگار در تمام دنیا شناخته شده است. همه روزه تعداد بیشتری از مردم با این روش شگفت انگیز آشنا می‌شوند. بسیاری از پزشکان و روانشناسان برای ترک دادن افراد سیگاری از نکات طلایی روش ترک سیگار آلن کار استفاده می‌کنند.

بهتر است بدانید، تنها یک چیز است که در ترک واقعی سیگار به شما کمک می‌کند و آن قدرت درک حقیقت است. اگر شما از جمله افرادی باشید که تمایل دارند خودشان را فریب دهند، مطمئنن نه این روش بلکه هیچ روش دیگری هم نمی‌تواند به شما کمک کند. اما شما هم بعد از اینکه به داستان راز ترک سیگارآقای آلن کار گوش کردید، ناخوداگاه تمام مطالب آن را تایید کرده و به ناگاه تصمیم به ترک سیگار می‌گیرید. اما قدرت فریب دادن خودتان باز بر شما چیره می‌شود و ممکن است ترس تمام وجودتان را فرا بگیرد و این موضوع باعث شود که از ادامه دادن مطالعه کتاب خوداری کنید.

اما اگر شما واقعا تمایل به ترک سیگار دارید و وقتی هم برای فریب دادن خودتان نداشته باشید. مطمئنن بهترین روشی که می‌تواند به شما کمک کند همین روش است. این کار وقت زیادی از شما نمی‌گیرد تنها کافیست یک انگیزه قوی برای ترک سیگار داشته باشید و کمی شجاعت هم به آن اضافه کنید. در پایان آن کس که سرشار از حس رهایی از سیگار است شما هستید.

درباره  آلن کار:

آلن کار در ۲ سپتامبر ۱۹۳۴ میلادی در لندن متولد شد. او سیگار کشیدن را از سن ۱۸ سالگی شروع کرد و در سال ۱۹۵۸ به عنوان حسابدار مشغول به کار شد. آلن کار بالاخره پس از ۳۰ سال در سن ۴۸ سالگی سیگار کشیدن را ترک کرد. او برای ترک سیگار، ابتدا به یک کلینیک هیپنوتراپی (درمان با هیپنوتیزم) رفت. او در این باره می‌گوید: «من به خاطر مراجعه به کلینیک نبود که موفق به ترک شدم. من از لحظه‌ای که از کلینیک خارج شدم و به سمت خانه رفتم تصمیم به انجام این کار گرفتم…».
دو عامل کلیدی باعث شدند که آلن پس از آن روز، سیگار را ترک کند: اول این که هیپنوتراپیست به او گفته بود که سیگار کشیدن فقط «اعتیاد به نیکوتین» است. آلن هیچگاه تا آن زمان این واقعیت را درک نکرده بود که او یک معتاد است. دوم این که پسرش، جان، یک کتاب راهنمای پزشکی به او داد. این کتاب راهنما توضیح میداد که علائم فیزیکی عدم استعمال نیکوتین شبیه نوعی «احساس پوچی و ناامنی» است. او ادعا می‌کند که این دو واقعیت، این ایده را در ذهن او شکل داد که ترک سیگار بسیار آسان است. وی پس از آن قادر شد روش خود برای ترک را با تعداد بسیاری سیگاری در میان بگذارد. آلن کار در سال ۱۹۸۳ از شغلش به عنوان حسابدار استعفا داد و اولین کلینیک «روش آسان» خود را راه‌اندازی کرد تا به سایر سیگاری‌ها کمک کند. موفقیت این کلینیک از نظر سود مالی و توصیه مراجعان به اطرافیان خود، باعث شد که شبکه‌ای از ۱۰۰ کلینیک «روش آسان» در ۳۵ کشور جهان ایجاد شود. آلن کار علاوه بر این تعداد زیادی سیدی و دیویدی آموزشی تولید نمود. کلینیک‌های آلن کاربر پایه ضمانت برگرداندن کامل پول (پس از دو جلسه بدون بازپرداخت) ادعا می‌کنند که در کمک به سیگاری‌ها برای ترک در مدت ۳ ماه، در ۹۰ درصد موارد موفق هستند. کلینیک‌های آلن کار توسط تراپیست‌هایی اداره می‌شوند که به گفته خود، زمانی سیگاری بودهاند و به کمک روش آلن کار، موفق به ترک سیگار شدهاند. افراد مشهوری نیز جزو مراجعین این کلینیک‌ها بوده‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به ریچارد برانسون کارآفرین و سرمایهگذار بریتانیایی، آنتونی هاپکینز بازیگر برجسته بریتانیایی و آلن دجنرس مجری مشهور تلویزیونی اشاره کرد.
در سال ۲۰۰۶ و زمانی که آلن کار ۷۱ ساله بود، مشخص شد که وی به سرطان ریه مبتلاست و نه ماه بیشتر زنده نخواهد بود. آلن کار میگوید: «من از زمانی که آخرین سیگارم را کشیدم یعنی ۲۳ سال پیش، خوشحالترین آدم روی زمینم.»
کار یک سال بعد در سن ۷۲ سالگی، در خانهاش در اسپانیا درگذشت.برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع