no-img
فایل سا

سخنرانی صوتی راز تجارت ۵۰۰ میلیون دلار( بازاریاب ثروتمند)تی هارو اکر


فایل سا
فایل های ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

ZIP
سخنرانی صوتی راز تجارت ۵۰۰ میلیون دلار( بازاریاب ثروتمند)تی هارو اکر
امتیاز 3.15 ( 13 رای )
zip
174مگابایت
زبان کتاب صوتی:فارسی
مدت زمان: 3ساعت 25دقیقه
شامل17فایل صوتی
فایلهای باکیفیتMP3
نویسنده:تی هارو اکر
۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

سخنرانی صوتی راز تجارت ۵۰۰ میلیون دلار( بازاریاب ثروتمند)تی هارو اکر


تی هارو اکر، نویسنده‌ی کتاب صوتی «راز تجارت پونصد میلیون دلاری» پس از ورشکستگی زیاد در امریکا، بالاخره ناامید به خانه پدری‌اش در کانادا برگشت. او همه مشاغل خرد و کلان را آزمود و عاقبت همه‌ی راه‌ها را رفت تا به راهی متفاوت برای ثروتمند شدن برسد. کتاب صوتی «راز تجارت پونصد میلیون دلاری» شرح تجارب او برای رسیدن به موفقیت است.

تی هارو اکر کیست

اگر نمیدانید تی هارو اکر کیست فعلا همین مقدار را درباره او بدانید که پس از ورشکستگی های فراوان سرانجام مایوس و ناامید از آمریکا به خانه پدریش در کانادا بازمیگردد، تی هارو اکر درباره دست فروشی های خود و همه کار های ریز و درشتی که حریصانه و بی فکر برای به دست آوردن ثروت انجام میداده به صورت شفاف و دقیق توضیحاتی را میدهد و  اقرار میکند که تا قبل از اینکه به کانادا بازگردد همه شغل ها را امتحان کرده است و فقط نامه اعمال اسفناکی از ورشکستگی و یاس از خود به جا گذاشته است

تی هارو اکر در این سخنرانی که به صورت وبینار تصویری ارایه داده است آموزش هاو تکنیک هایی بی نظیر و تاثیر گذاری را درباره تغییر شرایط مالی و رسیدن به ثروت ارایه میکند پیشنهاد میکنم این ویدیو را دانلود کنید و تماشا کنید و حتی طبق پیشنهاد تی هارو اکر در ابتدای سخنرانی یک کاغذ و قلم برای نکته برداری آماده کنید .

درباره‌ی کتاب صوتی «راز تجارت پونصد میلیون دلاری»:

عمیق‌ترین کشف تی هارو اکر در کتاب صوتی «راز تجارت پونصد میلیون دلاری» این بود که طرح کلی پول می‌توانست فرق داشته باشد. اِکِر با استفاده از قوانین و تمرین‌ها، طرح کلی‌اش را تغییر داد تا هم بتواند موفق شود و هم شاهد رشد آن باشد و در نهایت به یک مولتی میلیونر تبدیل شود.
اِکِر در طول سالها تلاش و کوشش، به خود قول داد که هر زمان ثروتمند شد، به دیگران هم برای ثروتمند شدن کمک کند.

تی هارو اکر، نویسنده‌ی پرفروش «کتاب اسرار ذهن میلیونر» با استفاده از اصول و قواعدی که به دیگران می آموزد، توانست تنها در عرض ۲ سال و نیم به یک میلیونر تبدیل شود؛ او با قطعیت می‌گوید که معتقدم اساسی‌ترین مهارتی که دارا هستم، مهارت بازاریابی است و قصد دارد آن را در این ویدان به شما نیز بیاموزد. او در صنعت آموزش و سخنرانی فعالیت دارد و هم‌زمان با او ۳۵۰ هزار نفر نیز در آمریکای شمالی مشغول همین کار می‌باشند ولی فقط تعداد کمی از این سخنرانان وضع مالی خوبی دارند. زیرا تفاوت بسیار زیادی بین سخنرانی در مورد بازاریابی و خود بازاریابی وجود دارد.

در واقع پرفروش‌ترین نویسنده از بهترین نویسنده بیشتر پول درمی‌آورد. بنابراین کلمه‌ی کلیدی در اینجا بهترین فروشنده است که باید در مورد بیزینس شما هم صادق باشد. بسیاری از افراد هستند که در زمینه‌ی کاری شما فعالیت دارند ولی فقط افرادی موفق هستند که پرفروش‌ترین باشند.

آقای هووارد راف گفته است: اگر می‌توانستم تنها یک‌چیز به فرزندانم بیاموزم، مهارت بازاریابی بود چراکه با داشتن این مهارت در هر زمینه‌ای که انتخاب کنند موفق خواهند شد؛ و در پایان این دوره شما نیز این مهارت را خواهید داشت.

در این دوره کاربردی چه می آموزید؟

ذهنیت بازاریابی ثروتمند، استراتژی بازاریابی و بازار هدف،  پیام، قالب رسانه، به حداکثر رساندن بازاریابی،  ارزش چرخه حیات مشتری، تعیین بازارهای هدف و کشف بازارهای ویژه و تخصصی،  چند برابر کردن سود،  خلق پیشنهادهای ردنشدنی برای سهولت در امر فروش و ایجاد حسن نیت برای مشتریان،  قالب تبلیغ نویسی میلیون دلاری،  رازهای میلیون دلاری تبلیغ نویسی،  برنامه تشویق مشتریان وفادار که آنان را به سوی کسب و کار شما دوباره و دوباره، باز می گرداند،   توسعه قیف فروش برای خلق موفقیت مالی و ثروت واقعی،  افزایش سود با ثابت نگه داشتن هزینه‌ها و بسیاری مطالب ارزشمند دیگر…

در قسمتی از کتاب صوتی راز تجارت پونصد میلیون دلاری می‌شنویم:

من می‌خواهم بزرگ‌ترین، تکرار می‌کنم بزرگ‌ترین رازی، که می‌دانم به موفقیت من ختم شده است را با شما در میان بگذارم. رازی که من را از ورشکستگی به میلیونر شدن رساند و سپس از میلیونر به یک فرد بسیار بسیار بسیار ثروتمند بدل کرد با دارایی بیشتر از ۵۰۰ میلیون دلار.

پس، برخی از شما ممکن است بدانید من یک قانون در کلاس‌هایم دارم و آن این است که به‌سادگی حتی یک کلمه از حرف های من را باور نکنید. حالا چرا باید همچین پیشنهادی بدهم؟ خوب ساده است من از تجربه چه کسی با شما صحبت می‌کنم؟ فقط تجربه خودم پس نمی‌تواند درست یا غلط یا صحیح یا اشتباه باشد فقط تجربه من است تمام کاری که می‌توانم انجام بدهم اینست که این راز شرایط مالی من را تماما تغییر داد و اکنون زندگی ده‌ها هزار دانش آموز من را هم تغییر داده است و اگر شما این را بیاموزید و مهم‌تر از آن ازش استفاده کنید من مطمئنم زندگی شما را هم تغییر خواهد داد.

در کتاب صوتی راز تجارت ۵۰۰ میلیون دلاری، تی هارو اکر درباره داستان زندگی خود از ورشکستگی تا فوق مولتی میلیاردر شدن در دو سال و نیم، سخنرانی می‌کند و کم‌کم وارد موضوعات ریزتری از زندگی خود می‌شود.

 تی هارو اکر پس از ورشکستگی های فراوان سرانجام مایوس و ناامید از آمریکا به خانه پدریش در کانادا بازمی‌گردد، او درباره دست فروشی‌های خود و همه کارهای ریز و درشتی که حریصانه و بی‌فکر برای به دست آوردن ثروت انجام می‌داده به صورت شفاف و دقیق توضیحاتی را می‌دهد و اقرار می‌کند که تا قبل از این که به کانادا بازگردد همه شغل‌ها را امتحان کرده است و فقط نامه اعمال اسفناکی از ورشکستگی و یاس از خود به جا گذاشته است.

چه کسانی از شنیدن این کتاب صوتی لذت می‌برند؟

کسانی از شنیدن این کتاب صوتی لذت می‌برند که به دنبال راهی برای ثروتمند شدن می‌گردند. آن‌ها که فکر می‌کنند بعد از هر ورشکستگی راهی برای دست یافتن به ثروت ندارند، این کتاب صوتی را می‌پسندند.برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ارسال پیام سریع

شما میتوانید پیام خودرابه ماایمیل کنید مادراسرع وقت به آن در ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. باتشکر

پشتیبانی

کلیک برای شروع